klempířství

Ladislav Franc – pokrývačské, tesařské a klempířské práce Kutná Hora.

Klempířské práce

Klempířské práce tvoří jádro naší činnosti. Pokrývačství Ladislav Franc disponuje vlastní klempířskou dílnou, kde si sama vyrábí všechny potřebné klempířské prvky, za jejichž kvalitu tak stoprocentně ručí. Podle potřeby a požadavků při výrobě používáme kvalitní plechy (pozinkované, hliníkové, titanzinkové, ocelové poplastované).

Při práci používáme spolehlivé stroje od firmy Schlebach

V té nejvyšší kvalitě pro Vás zhotovíme veškeré klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Ačkoliv preferujeme špičkový materiál Rheinzink, zpracujeme samozřejmě zakázku z libovolných materialů vybraných zákazníkem.

V rámci klempířských prací nabízíme:

  • dodávky střech a fasádních prvků,
  • montáž okapových systémů,
  • montáž plechových šablon,
  • výrobu a instalaci ozdobných klempířských prvků,
  • čištění žlabů a svodů.

 

Proč vybrat právě nás?

Jsme na trhu již od roku 1990
Zařadili jsme se mezi firmy na tuzemském trhu nabízející především pokrývačské práce již v roce 1990. Od té doby firma POKRÝVAČSKÉ PRÁCE Ladislav Franc získala spoustu zkušeností v oborech pokrývačství, tesařství i klempířství a mnoho spokojených zákazníků.
Máme mnoho zkušeností
Pokrývačství Ladislav Franc se v současné době zabývá pokrývačstvím, klempířstvím a tesařstvím. Působíme po celé ČR. Pokrývačství Ladislav Franc má mnoho zkušeností s rekunstrukcí památkových objektů a jiný specifických staveb. Dále pak nabízíme montáž suchých staveb, realizací fasád, dřevo domků, prodej stavebních materiálů.
Klademe si velký důraz na kvalitu a spokojenost zákazníka
Firma Ladislav Franc si klade velký důraz na kvalitu provedené práce a spokojenost zákazníků. Každým rokem se zvyšuje počet provedených zakázek a firma se může pochlubit dynamickým růstem ve všech směrech. Cenové rozpočty, které pro zákazníky vytvoříme zdarma a nezávazně jsou velice dobře čitelné a přehledné i mezi laickou veřejností.

 

 

 

Přejděte do galerie realizací